سرقت از طلافروشی در تهرانپارس/ ۳ سارق بازداشت شدند

کد خبر : 13324
6 آذر 1402 - 19:09

سرکلانتر چهارم پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری سه سارق طلا فروشی بلافاصله بعد از سرقت از یک طلافروشی در تهرانپارس خبرداد.

سرهنگ امیرهوشنگ امیری درباره جزئیات این خبر گفت: به دنبال اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر سرقت از طلا فروشی در محدوده تهرانپارس، ماموران در محل حاضر شده و اقدامات خود را آغاز کردند. در همین راستا نیز آنان با بررسی دوربین‌های مداربسته هویت فردی را که وارد مغازه طلافروشی شده بود، شناسایی کردند.

وی با بیان اینکه مشخصات سارق به تمامی واحدهای گشتی پلیس پیشگیری اعلام شد، گفت:‌دقایقی بعد گروه عملیاتی کلانتری ۱۲۶ تهرانپارس در حال گشت زنی با خودرویی با سه سرنشین که راننده خودرو همان متهم با همان مشخصات بود مواجه شده و برای متوقف کردن وارد عمل شدند، اما راننده خودرو  بدون توجه به فرمان پلیس با سرعت از محل متواری شد. در همین راستا نیز عملیات تعقیب و گریز میان پلیس و خودروی متهمان آغاز شد. دقایقی بعد نیز در حالی که خودروی متهمان در فلکه دوم تهرانپارس متوقف شده بود، متهم اصلی سعی داشت برای فرار از  دست ماموران با سلاح  سرد به آنان حمله‌ور شود که از سوی ماموران دستگیر و به همراه دو همدست دیگرش به مقر انتظامی منتقل شد.

سرکلانتر چهارم پلیس پیشگیری تهران بزرگ همچنین با اشاره به بازرسی از خودروی متهمان دستگیر شده گفت: در جریان بازرسی از داخل خودروی متهمان حدود یک میلیاردریال از طلاهای سرقت شده کشف و ضبط شد. این طلاها پس از صورتجلسه به مالباخته تحویل داده شد.

امیری با اشاره به انجام بازجویی از متهمان دستگیر شده در مقر انتظامی گفت: این افراد در جریان بازجویی انجام شده به جرم خود اعتراف کردند. همچنین به ۲۰ فقره سرقت دیگر با همکاری یکدیگر نیز اعتراف کردند.

وی از تشکیل پرونده برای متهمان دستگیر شده خبر داد و گفت: هر سه متهم به همراه پرونده متشکله و برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شدند. تحقیقات ماموران در خصوص این پرونده نیز همچنان ادامه دارد.

انتهای پیام

 

منبع: ایسنا

نویسنده: اتحادیه فروشندگان و سازندگان طلا،جواهر،نقره و سکه تهران ۹۲۲ بازدید بدون دیدگاه

نوشته های مشابه

ثبت دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

طراحی شده توسط: آریان دیتا