آغاز ثبت نام در ترم مهرماه دانشگاه طلا و جواهر

کد خبر : 11748
7 شهریور 1402 - 14:06

نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران از پذیرش دانشجو در مرکز علمی کاربردی اتحادیه طلا و جواهر تهران برای ترم جدید بدون آزمون در دو مقطع کاردانی و کارشناسی و در 12 رشته خبرداد.

سیدمحمود شربیانی در رابطه با ثبت نام ترم جدید دانشگاه طلا و جواهر اتحادیه گفت: ثبت نام در مرکز علمی کاربردی اتحادیه طلا و جواهر تهران برای ترم مهرماه سال 1402 از روز 5 شهریور آغاز شده است.

وی افزود: پذیرش در این دانشگاه که بدون آزمون می باشد از 5 الی 11 شهریورماه سال جاری در مقطع کارشناسی و از 7 الی 13 شهریورماه سال جاری در مقطع کاردانی از طریق سایت سازمان سنجش  صورت می پذیرد.

نایب رئیس اول اتحادیه طلا، جواهر، نقره و سکه تهران خاطرنشان کرد: در این مرکز در مقطع کاردانی در رشته های؛ ساخت زیورآلات با دست – تراش سنگهای قیمتی – گوهرنشانی – مدیریت کسب و کار – ریخته گری – روابط عمومی – حسابداری امور مالی – طراحی گرافیک پذیرش دانشجو دارد.

شربیانی ادامه داد: همچنین در مقطع کارشناسی در رشته های؛ طراحی زیورآلات – مدیریت کسب و کار – حسابداری امورمالی – مهندسی تولید صنعتی زیورآلات – مدیریت کسب و کار اینترنتی امکان ثبت نام برای تحصیل در این دانشگاه وجود دارد.

نماینده هیات مدیره اتحادیه طلا، جواهر، نقره وسکه تهران درمرکز علمی کاربردی اتحادیه طلا و جواهرتصریح کرد: این دانشگاه نقش مهمی در رشد و توسعه علمی صنعت طلا و جواهر و تزریق نیروهای جوان و تحصیل کرده به این صنعت دارد.

گفتنی است دانشگاه علمی- کاربردی طلا و جواهر تحت نظارت اتحادیه فروشندگان، سازندگان طلا، جواهر، نقره و سکه تهران فعالیت دارد.

علاقه مندان جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن؛ 77604659 – 77531836-021 تماس گرفته و یا به نشانی؛ تهران- خیابان بهار شمالی- بعد از بیمارستان امام سجاد(ع) – کوچه طباطبایی – پلاک 2

مرکز علمی کاربردی اتحادیه طلا و جواهر تهران و یا به نشانی اینترنتی tgj-uast.ac.ir مراجعه نمایند.

 

انتهای پیام

منبع: اتحادیه طلا و جواهر تهران

نویسنده: اتحادیه فروشندگان و سازندگان طلا،جواهر،نقره و سکه تهران ۱۴۳۸ بازدید بدون دیدگاه

نوشته های مشابه

ثبت دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

طراحی شده توسط: آریان دیتا