توقف طلای جهانی روی نقطه تردید

کد خبر : 144
11 تیر 1401 - 08:04

 قیمت نقره در حال فروپاشی به پایین‌ترین سطح است که در چند سال گذشته دیده نشده است. پلاتین یک فاجعه کامل است و به نظر نمی‌رسد از  ۱۰۰۰ دلار بالاتر برود. دلایل زیادی برای فروش فلزات گرانبها، تورم، نرخ بهره بالا و موارد دیگر وجود دارد. به اعتقاد تحلیلگران، نمودارها بد به نظر می‌رسند و […]

 قیمت نقره در حال فروپاشی به پایین‌ترین سطح است که در چند سال گذشته دیده نشده است. پلاتین یک فاجعه کامل است و به نظر نمی‌رسد از  ۱۰۰۰ دلار بالاتر برود. دلایل زیادی برای فروش فلزات گرانبها، تورم، نرخ بهره بالا و موارد دیگر وجود دارد.

به اعتقاد تحلیلگران، نمودارها بد به نظر می‌رسند و هیچ نشانه‌ای از بهبود به این زودی‌ها را نشان نمی دهند. این بدان معنا نیست که فلزات گرانبها چرخش نخواهند داشت. با این حال، تا زمانی که عملکرد قیمت تغییر کند، انتظار داشته باشید که کاهش قیمت ادامه یابد.

به گزارش کیتکو، فلزات گرانبها باید بر مبنای فیزیکی و با سرمایه‌ای که فردا یا به این زودی نیازی نیست، تملک شوند. در همه بازارها، قیمت تعیین می‌کند که در روز، هفته یا ماه آینده چه اتفاقی خواهد افتاد. بدترین تجارتی که هر فردی می‌تواند انجام دهد تبدیل یک تجارت به سرمایه‌گذاری به امید راه خروج است. معامله‌گران باید یاد بگیرند که ضررهای خود را جبران کنند و به تجارت بعدی بروند.

 

انتهای پیام

[ اتحادیه هیچگونه مسئولیتی جهت صحت هرگونه پیش بینی مذکور در این مطلب ندارد ]

نویسنده: اتحادیه صنف فروشندگان و سازندگان طلا و جواهر و سکه تهران ۳۳۷ بازدید بدون دیدگاه

نوشته های مشابه

ثبت دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

طراحی شده توسط: آریان دیتا