اقتصادی

آغاز ثبت نام دانشگاه طلا و جواهر

رییس مرکز علمی- کاربردی اتحادیه طلا و جواهر تهران ضمن بیان استقبال خوب مردم در نمایشگاه طلا و جواهر شیراز، از ثبت نام ترم جدید این دانشگاه از 27 مردادماه خبر داد.

دانشگاه طلا و جواهر-طلا و جواهر-دانشگاه-اتحادیه طلا-اتحادیه طلا و جواهر-مرکز علمی- کاربردی اتحادیه طلا و جواهر تهران

"فرزانه فخاری" در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی اتحادیه طلا و جواهر تهران، با اشاره به زمان ثبت نام ترم جدید دانشگاه علمی – کاربردی گفت: ثبت نام برای مقطع "کاردانی" از تاریخ
۲7مردادماه در رشته های؛
- کاردانی حرفه ای طلا و جواهر، ساخت زیورآلات با دست
- کاردانی حرفه ای طلا و جواهر، گوهر نشانی
- کاردانی فنی طلا و جواهر، ریخته گری
- کاردانی فنی طلا و جواهر، ورق کاری
- کاردانی فنی طلا و جواهر، زنجیرسازی فلزات قیمتی
- کاردانی حرفه ای مدیریت کسب و کار
- کاردانی حرفه ای مدیریت بهره وری در واحدهای صنفی
- کاردانی حرفه ای بازاریابی

کاردانی حرفه ای طلا و جواهر- ملیلیه سازی
کاردانی حرفه ای طلا و جواهر – تراش سنگهای قیمتی

انجام می پذیرد.

وی همچنین با بیان اینکه ثبت نام در این دانشگاه بدون آزمون و معافیت تحصیلی از طریق سایت سازمان سنجش صورت می پذیرد اضافه کرد: ثبت نام در مقطع "کارشناسی" نیز از تاریخ ۲ شهریورماه در رشته " کارشناسی حرفه ای طراحی زیورآلات" انجام خواهد پذیرفت.

فخاری از استقبال قابل توجه بازدیدکنندگان نمایشگاه طلا و جواهر شیراز از غرفه دانشگاه علمی – کاربردی طلا و جواهر تهران خبر داد و گفت:  در چهارمین نمایشگاه طلا و جواهر شیراز غرفه این مرکز مورد توجه بی نظیر علاقه مندان به هنر صنعت طلا و جواهر قرار گرفت و تعداد زیادی در دوره های آزاد و پودمانی پیش ثبت نام بعمل آوردند.

رییس مرکز علمی- کاربردی اتحادیه طلا و جواهر تهران ادامه داد: در این نمایشگاه ضمن اطلاع رسانی فعالیت های این مرکز به نمایش آثار دانشجویان و فارغ التحصیلان و فرآیند طراحی تا ساخت پرداخت.

وی با بیان اینکه حضور این مرکز آموزشی طلا و جواهر مورد استقبال و بازدید رؤسای اتحادیه های دیگر استانها و شهرها قرار گرفت گفت: در این نمایشگاه تقاضای زیادی برای برگزاری دوره های کوتاه مدت در شهرهای دیگر داده شد و بسیاری از آموزشگاههای طلا و جواهر تمایل و درخواستی برای همکاری با این دانشگاه داشتند.

گفتنی است دانشگاه علمی- کاربردی طلا و جواهر تحت نظارت اتحادیه فروشندگان، سازندگان طلا، جواهر، نقره و سکه تهران بوده و برای ترم جدید در مقطع کاردانی و کارشناسی دانشجو می پذیرد.

علاقه مندان برای تحصیل در این دانشگاه و جهت اطلاع از شرایط ثبت نام با شماره تلفن های
77604659 - 021 ، 77531836 -021 و 09337780321  تماس حاصل نموده و یا
به نشانی؛ تهران- خیابان بهار شمالی- کوچه طباطبایی- پلاک 2 مراجعه نمایید.

0
1532
اتحادیه طلا و جواهر

دیدگاه شما : برای ارسال دیدگاه باید عضو سایت شده و یا وارد شوید.


دیدگاه کاربران : اولین نفری باشید که دیدگاه خود را ارسال میکنید