اقتصادی

پیام تبریک رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران بمناسبت روز خبرنگار

رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران روز خبرنگار را روز گام نهادن در وادی آگاهی و نیک اندیشی و روز طلوع حقیقت عنوان کرد و از فعالان این حوزه برای انعکاس توانمندی و رشد صنعت طلا و جواهر دعوت بعمل آورد.

خبرنگار-روز خبرنگار-محمدولی-اتحادیه طلا

به گزارش روابط عمومی اتحادیه طلا و جواهر تهران، ابراهیم محمدولی ضمن تبریک روز خبرنگار از زحمات این قشر پرتلاش جامعه تقدیر و تشکر کرد.

در این پیام آمده است؛

«بسم الله الرحمن الرحیم

هفدهم مرداد هر سال یادآور تلاش های خستگی ناپذیر و بی وقفه عزیزانی است که در نشر آگاهی و رشد اطلاع رسانی عاشقانه در تلاشند.

روز خبرنگار روز گام نهادن در وادی آگاهی و نیک اندیشی و روز طلوع حقیقت به دست طلایه داران جبهه امید و دانایی است.

خبرنگارانی که در پی حقیقت و حل مشکلات جامعه در تمامی ابعاد می باشد شایسته تقدیر و تعظیم می باشند.

بی شک بخشی از رشد و ارتقاء سطح عمومی اطلاعات و فرهنگ جامعه مرهون خدمات جامعه ارزشمند خبری است.

امروز در عصر ارتباطات و اطلاع‏‌رسانی بنگاه‏‌های خبری بزرگی در عرصه بین‌المللی و جهانی فعالیت می‌‏کنند و در کنار آن فضای مجازی نیز به محلی پرنفوذ برای تبادل افکار و اطلاعات تبدیل شده، در این میان رسالت و مسئولیت خبرنگاران، روزنامه‌نگاران، صاحبان قلم و رسانه نسبت به گذشته سنگین و پرمخاطره گردیده، لذا باید آنان آگاهی و میزان شناخت خود را نسبت به فضای موجود افزایش داده و از طرفی کیفیت و میزان اثربخشی فعالیت خود را نزد افکار عمومی به درستی ارتقا دهند.

خلاصه خبرنگاران قلب تپنده و چشمان همیشه بیدار جامعه هستند که با نشر اخبار و اطلاعات صحیح، زمینه رشد پندارهای مردم را فراهم می‏‌کنند.

در این مجال از خبرنگاران عزیز و اصحاب رسانه دعوت می کنم تا با ایفای نقش موثر خود در جامعه و آگاهی رسانی لازم، ضمن کاشت بذر امید در دل‌های مردم نسبت به حل مشکلات کشور بالاخص در حوزه اقتصادی تلاش کرده و از قلم خود در رشد و ارتقاء صنعت و هنر کهن و دیرینه طلا و جواهر در کشور بهره ببرند.

اتحادیه طلا، جواهر، نقره و سکه تهران فرا رسیدن این روز را به همه فعالان عرصه خبر و اطلاع‌رسانی به ویژه خبرنگاران فعال در حوزه طلا و جواهر تبریک می‌گوید.
به امید سربلندی و موفقیت زحمتکشان پرتلاش این حوزه در انجام رسالت حقیقی خود و سرافرازی ایران عزیز و آباد.

 

ابراهیم محمدولی

1400/05/17»

0
508
اتحادیه طلا و جواهر تهران

دیدگاه شما : برای ارسال دیدگاه باید عضو سایت شده و یا وارد شوید.


دیدگاه کاربران : اولین نفری باشید که دیدگاه خود را ارسال میکنید